Pigūs viešbučiai Atėnuose

Pigūs ir kokybiški viešbučiai Atėnuose atrinkti remiantis keliautojų atsiliepimais apie apgyvendinimo įstaigos vietą, švarą bei įrengimo kokybę. Daugelis viešbučių įsikūrę Atėnų centre arba netoli populiarių lankytinų objektų. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems ekonomiško apgyvendinimo Graikijos sostinėje.

Viešbučių sąrašas pateiktas kainos didėjimo tvarka.

Hotel Cosmos

Viešbutis įsikūręs Atėnų miesto centre, vos už 50 metrų nuo metro stoties. Visuose paprasto interjero numeriuose su balkonais pastatyti darbo stalai ir vonios kambariai su dušais. Kambariuose veikia oro kondicionieriai ir nemokamas belaidis internetas. Iki akropolio metro nuvažiuosite vos per 5 minutes. Iki Nacionalinio archeologijos muziejaus nueisite per 10 minučių. Iki Keramikos rajono, kuris garsėja naktinių pramogų ir restoranų gausa, nuvažiuosite per 5 minutes. Tai vienas pigiausių šio sąrašo viešbučių.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Pigus viešbutis Atėnuose Cosmos

Pergamos Hotel

Šis nebrangus viešbutis įsikūręs Graikijos sostinėje, už 300 m nuo metro stoties. Visuose numeriuose rasite oro kondicionierius, skystųjų kristalų televizorius, rašomuosius stalus, nedidelius šaldytuvus ir vonios kambarius su dušais bei plaukų džiovintuvais. Dalyje numerių įrengti balkonai. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Visą parą dirbančiame bare galėsite užsisakyti kavos ir kitų gėrimų. Istorinis Atėnų Plaka rajonas yra 15 min. kelio pėsčiomis. Akropolis yra už 2 km nuo viešbučio, o geležinkelio stotis – už 500 m.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Pergamos viešbutis Atėnuose

Semeli Hotel

Viešbutis įsikūręs Atėnų centre, vos už 1,5 km nuo Nacionalinis archeologijos muziejaus. Visame pasaulyje garsus Akropolis yra už 3,5 km. Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius ir vonios kambarys su dušu, nemokamais higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvu. Kai kuriuose numeriuose rasite šaldytuvus. Viešbučio patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Gyvybingas Monastiraki rajonas, kuriame rasite keletą tradicinių tavernų bei restoranų, yra už 2 km. Tai puikus kainos/kokybės santykis.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Semeli hotel viešbutis Graikijos sostinėje

Nafsika Hotel Athens Centre

Viešbutis įsikūręs už 50 metrų nuo metro stoties ir vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Nacionalinio Atėnų archeologijos muziejaus. Puikiai įrengtuose numeriuose su balkonais veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename numeryje rasite vonios kambarį, oro kondicionierių, televizorių, šaldytuvą ir lyginimo įrangą. Kiek paėjėję pasieksite Akropolį, Plaka rajoną ir Monastiraki sendaikčių turgų. Vos per 2 minutes nueisite iki tarptautinės geležinkelio stoties. Viešbučio teritorijoje yra privačių vietų automobiliams.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Nafsika viešbutis Atėnų centre

Zappion Hotel

Atėnų centre, vos už 300 m nuo Panathinaiko stadiono, įsikūrusiame nebrangiame viešbutyje siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose įrengti oro kondicionieriai, veikia nemokamas belaidis internetas. Numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai su palydovine televizija, lygintuvai, o vonios kambariuose rasite nemokamų higienos reikmenų ir plaukų džiovintuvus. Viešbutyje rasite užkandinę, bendrą poilsio erdvę, o per 10 min. nueisite iki Evangelismos metro stoties. Užkandinėje siūlomi lengvi valgiai ir gaivinantys gėrimai. Be to, netoli nuo viešbučio įsikūrę keli restoranai, kavinės ir barai. Netoliese rasite Nacionalinį sodą, Olimpijos Dzeuso šventyklą ir kitas populiarias vietas.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Viešbutis Atėnuose Zappion Hotel

Hotel Solomou

Šis nebrangus viešbutis įsikūręs Atėnų centre, už 4 minučių kelio pėsčiomis nuo Omonia aikštės, netoli Akropolio. Numeriuose rasite oro kondicionierius, mini barus, plokščiaekranius televizorius, seifus ir vonios kambarius su dušais arba voniomis ir plaukų džiovintuvais. Kai kuriuose numeriuose įrengti balkonai. Kasdien patiekiami savitarnos pusryčiai. Viešbutyje taip pat yra baras, kuriame galėsite paskanauti užkandžių, kavos ir kitų gėrimų. Viešbutyje yra terasa ant stogo, iš kurios atsiveria Likavetos kalvos vaizdas, o bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Už 150 metrų nuo „Hotel Solomou“ yra artimiausia metro stotis, iš kurios lengvai pasieksite daugelį lankytinų Atėnų objektų. Vos už 1 kvartalo nuo viešbučio yra Nacionalinis archeologijos muziejus.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Viešbutis Atėnų centre Hotel Solomou

Brazil Hotel

Šis ekonominio tipo viešbutis įsikūręs Viktorijos aikštėje, Atėnų miesto centre. Numeriuose yra oro kondicionieriai, televizoriai, vonios kambariai. Viesbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Omonoia aikštė yra už 15 minučių pėsčiomis nuo viešbučio. Artimiausia metro stotelė vos už 200 metrų.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Brazil Hotel Atėnai

Elikon

Apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi Atėnų centre, už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo metro stoties. Vos už 50 metrų įsikūrę restoranai bei parduotuvės. Svečiams siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose įrengti balkonai ir veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutis įsikūręs už 1 km nuo Nacionalinio archeologijos muziejaus ir už 1,5 km nuo Syntagma aikštės. Akropolio kalva yra už 3 km, o Ermou parduotuvių gatvė – už 1,5 km. Netoli apgyvendinimo įstaigos rasite mokamų privačių vietų automobiliams.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Pigus viešbutis Atėnuose

Vienna Hotel

Šis nebrangus šeimai priklausantis viešbutis įsikūręs Atėnų centre, vos už 100 metrų nuo metro stoties. Svečiams siūloma apsistoti paprasto interjero numeriuose su oro kondicionieriais. Visuose numeriuose yra televizoriai ir vonios kambariai su dušais. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, o registratūra dirba visą parą. Šalia viešbučio rasite Akropolį, Plaka rajoną, muziejus bei Psiri ir Keramikos naktinių pramogų kvartalus.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Pigus viešbutis centrinėje Atėnų dalyje

Dryades & Orion Hotel

Viešbutis įsikūręs netoli Nacionalinio Archeologijos muziejaus, tylioje ir ramioje vietoje netoli Strefi kalvos, gyvybingame Atėnų Exarchia rajone. Visuose yra oro kondicionieriai, kavos / arbatos aparatai ir šaldytuvai. Svečiai gali naudotis visa reikalinga įranga aprūpinta bendra virtuve. Viešbutyje yra visą parą veikianti registratūra, TV kambarys, sodas ant stogo. Čia veikia nemokamas belaidis internetas. Exarchia rajone yra daug restoranų ir barų, įtiksiančių visiems keliautojams.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Nebrangus modernus viešbutis Atėnų centre

Mansion Hotel

Viešbutis įsikūręs Atėnuose, už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo metro stoties. Numeriuose yra spintos, vonios kambariai su dušo kabinomis, plokščiaekraniai televizoriai ir oro kondicionieriai. Kai kuriuose numeriuose įrengti balkonai. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Netoliese rasite keletą žymių lankytinų vietų. Per 10 minučių nueisite iki Atėnų nacionalinio archeologijos muziejaus. Už 1,5 km yra Ermou gatvės parduotuvių rajonas.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Mansion Hotel viešbutis Atėnuose

Economy Hotel

Šiame nebrangiame, bet labai populiariame viešbutyje rasite terasą ant stogo, iš kurios atsiveria miesto vaizdai. Ekonomiškosios klasės numeriuose su nedideliais balkonais yra mini barai, televizoriai, vonios kambariai su plaukų džiovintuvais ir oro kondicionieriai. Iš viešbučio vos per 5 min. nueisite iki metro stoties, o per 10 min. pasieksite Atėnų istorinį centrą. Viešnagės metu galėsite pasivaikščioti po Plaka vietovę, kurioje gausu kavinių, restoranų ir barų, arba aplankyti žymųjį Monastiraki sendaikčių turgų.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Ekonominis viešbutis Atėnuose


AtėnaiBooking.com