Geriausi viešbučiai Barselonoje

Jūsų patogumui – geriausi viešbučiai Barselonoje. Pateikiame net 15 viešbučių, kurie mūsų manymu patenka į geriausiųjų kategoriją. Tai prabangūs viešbučiai, turintys nuostabias terasas, lauko baseinus bei pasižymintys išskirtiniu interjeru bei aptarnavimo kokybe. Šie viešbučiai pavers jūsų atostogas Barselonoje nuostabia pasaka.

Ieškote ekonominio apgyvendinimo? Rekomenduojame straipsnį – pigūs viešbučiai Barselonoje.

1. Mandarin Oriental Barcelona

Barselonoje, šalia Passeig de Gracia esantis Mandarin Oriental viešbutis yra vienas geriausių ir mylimiausių mieste. Galite mėgautis pribloškiančiu vaizdu virš Casa Batillo esančių sodų. Čia jūsų laukia prabanga, kurią siūlo šis 5 žvaigždučių viešbutis. Modernus vidus, kurį sukūrė Patricia Urquiola, prašmatnūs kambariai, Michelin pripažintas restoranas ir nuostabus Spa. Visa tai yra puiki vieta norintiems aplankyti Katalonijos sostinę.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Vienas geriausių Barselonos viešbučių Mandarin Oriental Barcelona

2. Ohla Barcelona

Ohla Barcelona yra 5 žvaigždučių viešbutis miesto centre. Tai tobula vieta turistams, apsipirkimams, ir verslo reikalams. Madingas viešbutis su 74 kambariais, terasa ir baseinu ant stogo, atsiveriantys vaizdai į miestą, sporto salė su sveikatingumo centru, bei kulinariniai šefo Romain Fornell pasiūlymai. Viena Michelin žvaigždute įvertinas Caelis restoranas, La Plassohla su savo mažomis lėkštėmis, bei Vistro 49 – vyno baras ir susitikimo vieta vietiniams. Aukštai virš viso ūžesio ir judėjimo mieste, Ohla viešbutis siūlo neįtikėtiną terasą su pritrenkiančiu vaizdu. Tai tikrai yra idiliška vieta mėgautis Barselonos žavesiu, gulint sofoje ir laikant rankoje gėrimo stiklinę.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Ohla Barcelona vienas geriausių Barselonos viešbučių

3. Grand Hotel Central

Grand Hotel Central įsikūręs Barselonos širdyje. Šiame 5 žvaigždučių viešbutyje malonumai ir prabanga susijungia su stiliumi ir elegancija. 147 modernūs, erdvūs kambariai ir apartamentai. Rasite įžymųjį “begalybės” baseiną – Skybar. City Restaurant galėsite mėgautis šviežia Viduržemio jūros virtuve, kurią ruošia geriausi vietiniai meistrai. City Bar jums visą dieną siūlo salotas, tapas ir milžinišką kokteilių pasirinkimą. Atpalaiduojančioje atmosferoje galėsite mėgautis puikia muzika. Čia dirba atsidavusių žmonių komanda, kuri supranta visas jūsų užgaidas.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Grand Hotel Central viešbutis Barselonoje

4. Hotel Omm

Barselonos širdyje, Paseo de Gracia, esantis Omm viešbutis yra vieta susitikimams, kasdien suburianti daug žmonių. Čia apstu inovacijos, šiuolaikiškumo, įvairiausių patiekalų, pramogų, komforto ir prabangos. Viskas, dėl ko žmonės myli Barseloną, yra čia. Unikali vieta su vaizdais tik tiems, kurie gali džiaugtis galimybe mėgautis skaniu maistu ir geru oru. Rekomenduojame laiką leisti ant stogo viršuje esančios terasos. Joje rasite baseiną, sofas ir hamakus, ant kurių galite atsipalaiduoti po saule.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Hotel Omm Barselonos viešbutis su nuostabia terasa

5. The One Barcelona GL

The One Barcelona yra naujas 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs ypatingoje miesto vietoje. Prašmatnus interjeras jį išskiria iš kitų. Šis pastatas siūlo didelius, šviesius kambarius, Somni restoraną ir kokteilių barą, Despacio spa, baseiną bei stogo viršuje esantį Mood barą su panoraminiu miesto vaizdu.

Viešbučio kainos ir rezervacija

vienas geriausių viešbučių The One Barcelona GL

6. H10 Cubik

H10 Cubik yra išskirtinis 4 žvaigždučių viešbutis, stovintis Barselonos širdyje. Jį rasite keletą metrų nuo katedros ir istorinio miesto centro. Modernus interjeras su futuristinėmis detalėmis ir ryškiomis spalvomis, bei natūralus apšvietimas, patenkantis pro didelius langus. Viešbutis siūlo erdvius, šviesius kambarius, Market restoraną, Robotik barą, bei Atik terasą, esančią aštuonioliktame aukšte. Ten taip pat rasite baseiną bei galėsite mėgautis panoraminiu miesto vaizdu.

Viešbučio kainos ir rezervacija

H10 Cubik nuostabus viešbutis Barselonos centre

7. Boutique Hotel H10 Montcada

H10 Montcada galima rasti Barselonos centre. Šis neoklasikinis pastatas, esantis Via Laietana, buvo visiškai atrenovuotas, o jo vidų įkvėpė praeities kelionės. Viešbutyje rasite puikius kambarius, skanius patiekalus Bibliotekos restorane, jaukų Keliautojų barą, bei pribloškiantį Saulėlydžio poilsio kambarį. Jame yra baras, masažinė vonia, ir nuostabus vaizdas į miestą.

Viešbučio kainos ir rezervacija

H10 Montcada prabangus viešbutis Barselonoje

8. H10 Casa Mimosa

H10 Casa Mimosa savo duris atvėrė 2016 metais. Tai 19 amžiaus modernistų katalonų sukurtas pastatas, šiuo metu laikomas vienu geriausių 4 žvaigždučių viešbučiu. Dailus interjeras ir kosmopolitiška išvaizda yra tikrų tikriausias šedevras. Šis viešbutis siūlo erdvius kambarius, El Tiller restoraną, bei barą vestibiulyje, iš kurio galite patekti į sodą. Šiame sode jūsų laukia baseinas ir vieta degintis, bei viršuje esanti terasa – El Cel de Gaudi, skirta atsipalaidavimui. Galėsite mėgautis stulbinančiais La Padrera vaizdais.

Viešbučio kainos ir rezervacija

H10 Casa Mimosa nuostabus viešbutis Barselonos širdyje

9. Gran Hotel La Florida

Gran Hotel La Florida stovi ant Tibidabo uolos. Jis atveria pritrenkiančius Barselonos ir Viduržemio jūros vaizdus. Prašmatnus urbanistinis kurortas yra 500 metrų virš jūros lygio. 70 žavių kambarių, įkvėptų Art Nouveau stiliaus, yra išpuošti įvairiausiomis dekoracijomis. Ąžuolinės grindys, kreminės spalvos, prašmatnūs bei modernus baldai laukia jūsų. Apsilankykite Gran Hotel La Florida pietums, vakarienei, ar paprasčiausiam gėrimui, norėdami pasijausti, kaip privilegijuotas asmuo. Galėsite mėgautis kokteiliu poilsio kambaryje, iš naujo atrasti Katalonijos, Ispanijos, Viduržemio virtuvę šalia esančiame restorane, arba tiesiog mėgautis diena ją leisdami prie baseino.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Gran Hotel La Florida išskirtinis prabangus viešbutis Barselonoje

10. Cotton House Hotel, Autograph Collection

5 žvaigždučių Cotton House viešbutis yra skirtas keliautojams, kurie nori iš tikro pažinti Barseloną. Kambariai ir apartamentai yra išpuošti medvilne, sujungiant baltą, juodą ir tamsiai rusvą spalvas. Įėjus į bet kurį kambarį jaučiams švelnumas, komfortas, bei natūralumas. Viešbutyje yra erdvi 300 kvadratinių metrų terasa, kurioje apstu įvairiausių augalų. Ant pastato stogo rasite baseiną bei priėjimą prie nuostabių vaizdų. Kadangi Barselonoje beveik visus metus šviečia saulė, šis baseinas ir soliariumas leis jums kaip reikiant įdegti.

Viešbučio kainos ir rezervacija

vienas geriausių Cotton House Hotel viešbutis Barselonoje

11. Ayre Hotel Rosellón

Ayre Hotel Rosellon, 4 žvaigždučių viešbutis, kurį rasite Eixample kvartale, yra pačiame turistų susibūrimo Barselonoje centre. Urbanistinis ir kosmopolitiškas, šis viešbutis stovi vos 200 metrų nuo didingos Sagrada šeimos bazilikos. Terasa su atsiveriančiu vaizdu į mieste stovinčią išskirtinę, tiesa dar nebaigtą Antoni Gaudi šventyklą, didelis kambarių pasirinkimas, bei dar daug kitų privalumų laukia jūsų. Būdami terasoje galėsite ne tik mėgautis gėrimais bei užkandžiais, bet ir džiaugtis saulės teikiama šiluma. Atpalaiduojanti atmosfera ir galimybė prieš save matyti Sagrada šeimos baziliką yra nepakartojama patirtis.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Ayre Hotel Rosellón viešbutis su nuostabiais Sagrada Familia vaizdais

12. Hotel Arts Barcelona

Arts viešbutis yra tikrų tikriausias prieglobstis tarp visų prašmatnių, prie paplūdimių esančių viešbučių Barselonoje. Viskas sukurta taip, kad bemat rasite ryšį su šia įkvėpiančia ir energinga vieta. Prie Viduržemio jūros esantis viešbutis yra žinomas ne tik dėl savo nuostabių paplūdimių, bet ir prašmatnių terasų bei gražių vietų, skirtų pasivaikščiojimui. Jeigu norite atsigaivinti ar tiesiog atsipalaiduoti, jūsų laukia baseinas. O kai nuspręsite, kad jau laikas lipti, galėsite rinktis – tarp gultų arba visai šalimais kabančių hamakų.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Hotel Arts Barcelona geras viešbutis Barselonos pakrantėje

13. NH Collection Barcelona Gran Hotel Calderón

NH Collection Gran Hotel Calderon yra geriausioje Barselonos vietoje – pačiame Eixample rajono centre. Čia rasite daugiau negu 250 kambarių, išdėstytu per 11 aukštų. Jeigu atsidursite viename iš viršutinių kambarių, galėsite mėgautis atsiveriančia miesto panorama. O jeigu atvykote kartu su šuniu, pasirinkite kambarį su terasa. Ant viešbučio stogo yra baseinas, o nuo čia taip pat galėsite apžiūrėti miestą. Mėgaukitės saulėlydžiu ir džiaukitės savo viešnage Barselonoje su pasaulinės klasės kokteiliais, leisdami laiką vienuoliktame viešbučio aukšte.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Barcelona Gran Hotel Calderón viešbutis Barselonoje

14. El Palace Barcelona

Visai netoli Las Ramblas, Barselonos centre stovintis viešbutis yra turistų pamėgtame rajone. Apsuptas bulvarų, nedidelių parduotuvių, ir įdomiausių miesto pramogų, Las Ramblas puikiai tinka praleisti atostogas.. Galėsite rinktis iš 120 kambarių, kuriuose rasite naujausias technologijas. Visi jie papuošti elegantišku ir istoriniu stiliumi, kuris primena klasikinę prabangą. El Palaca virtuvė yra tikrų tikriausias viešbučio pasididžiavimas. Kiekviena čia praleista minutė jums bus nepamirštama.

Viešbučio kainos ir rezervacija

El Palace Barcelona vienas geriausių viešbučių Barselonos centre

15. Catalonia Magdalenes

Barselonos širdyje stovintis, pasislėpęs tarp Portal de l’Angel ir Via Laietana prekybos gatvių. Miesto gotikos kvartale ir vos keli žingsniai nuo Las Ramblas, Plaza Catalunya ir Katedros. Tyli oazė kurioje svečiai gali atsipalaiduoti SPA centre arba pirtyje, kol jiems atliekamas masažas. Arba jeigu norite, galite leisti laiką nuostabioje, ant stogo esančioje terasoje, kurioje jūsų laukia baseinas, vieta degintis, bei užkandžių baras. Šis stilingai dekoruotas viešbutis siekia kiekvienam svečiui sukurti tokią atmosferą, kokios pavydėtų kiekvienas.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Catalonia Magdalenes nuostabus viešbutis Barselonoje

16. Hotel The Serras

5 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs vos keletą žingsnių nuo pačių patraukliausių Barselonos vietų. O pasiekti auksinius miesto paplūdimius bei didžiąją dalį įžymių vietų prireiks ne daugiau 15 minučių. Vieta yra tobula visoms progoms – nuo trumpų savaitgalių ar verslo kelionių iki prašmatnių atostogų. 28 kambariai ir apartamentai gali pasigirti modernia išvaizda. Kiekvienas kambarys yra kruopščiai apsaugotas nuo garso tam, kad galėtumėte nuo visko pabėgti. Tai yra tikrų tikriausia vieta pasislėpti, o Viduržemio jūros ar Merce gatvės vaizdai tik dar labiau prisideda prie smagaus laiko. Tai vienas geriausių viešbučių Barselonoje ir puikus pasirinkimas jūsų atostogoms.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Hotel The Serras geras prabangus viešbutis Barselonoje


Barselona

Katalonijos regiono sostinė, provincijos centras bei vienas labiausiai turistų lankomų miestų visoje Europoje. Barselona įsikūrusi pačiuose Ispanijos šiaurės rytuose, netoli sienos su Prancūzija. Miesto pakrantes skalauja Viduržemio jūra.Tai nuostabios architektūros miestas, sujungęs romėnų architektūros paminklus, viduramžių gatveles ir kvartalus, nuostabius modernizmo epochos pastatus ir pastarojo šimtmečio statinius.

Vasaros – karštos ir sausos, žiemos – švelnios, šiltos ir drėgnos. Saulė Barselonoje lepina beveik visus metus. Atostogų sezonas čia nesibaigia ištisus metus, tačiau daugiausia turistų miestas sulaukia gegužės – rugsėjo mėnesiais.