Playa Abama paplūdimys Tenerifėje

Playa Abama paplūdimys Tenerifėje

Playa Abama – ko gero vienas geriausių paplūdimių Tenerifės saloje. Šis nuostabus smėlio paplūdimys įsikūręs šalia prabangaus The Ritz-Carlton Abama viešbučio, pietinėje salos dalyje, 10 minučių automobiliu nuo San Juan miestelio. Įlankoje įrengtas bangolaužis, kuris sumažina Atlanto vandenyno bangas, todėl turistai gali saugiau maudytis šioje įlankoje.

Paplūdimį nesunku rasti, jei savo navigacijoje kelionės tikslu pasirinksite viešbutį The Ritz Carlton Abama. Prisiparkuoti galėsite šalia viešbučio įrengtoje automobilių aikštelėje. Jei Tenerifėje lankysitės „piko“ metu, gali kilti keblumų randant laisvą parkavimo vietą. Norint pasiekti paplūdimį, teks eiti 10 minučių per viešbučio teritorijoje esantį pėsčiųjų taką. Jo pabaigoje bus statūs laiptai vedantys tiesiai į Playa Abamą paplūdimį.

Tai viešas paplūdimys, tik dalį jo užima gultai, skirti viešbučio klientams. Už papildomą mokestį gultus galite išsinuomoti. Paplūdimyje įrengtas viešbučiui priklausantis restoranas, kuriame gali lankytis visi poilsiautojai. Už restorano, arčiau uolų, yra įrengtos šokinėjimo vietos, skirtos norintiems nerti į vandenį iš didesnio aukščio. Įėjimas į jūrą smėlio/akmenų, tad speciali avalynė tikrai nereikalinga. Gilėja gana greitai, o nedidelės, bet galingos bangos labai traukia į vandenyną. Išvykdami iš paplūdimio galite pasinaudoti lauke įrengtais dušais. Tai puikus paplūdimys mėgstantiems smėlio pakrantes bei ramų poilsį.

Playa Abama žemėlapis

Paplūdimio nuotraukos

Paplūdimys Playa Abama

Pakrantė Playa Abama paplūdimyje

Playa Abama paplūdimio kavinė

Playa Abama krantas

Playa Abama paplūdimio video