Pigūs viešbučiai Nicoje

Nica  – prabangus ir populiarus Viduržemio jūros kurortas, kurį yra pamėgę daugelis Europos turistų. Atostogos šiame mieste yra brangesnės nei daugelyje populiarių Ispanijos ar Italijos kurortų, todėl planuojantiems savo atostogas aktualu rasti kokybiškų ir pigių viešbučių. Mes nusprendėme jums palengvinti šį darbą ir  atrinkome pigius, kokybiškus bei arti Nicos centro esančius viešbučius.

1. Hotel Danemark

Hotel Danemark, esantis 300 metrų nuo žymosios Promenade des Anglais, ir 1,8 kilometro nuo Nicos senamiesčio, turi nuostabų sodą ir terasą. Nemokamas bevielis internetas visoje teritorijoje, kambariuose esantys plačiaekraniai televizoriai, privatūs vonios kambariai su nemokamais tualeto reikmenimis bei vonia ar dušu. Kai kurie kambariai turi tiesioginį priėjimą prie terasos. Hotel Danemark rasite šeimynišką atmosferą, o norint pasiekti miesto centrą ar vietines parduotuves tereiks šiek tiek paėjėti.

Viešbučio kainos ir rezervacija

viešbutis Hotel Danemark Nicoje

2. Locarno

Hotel Locarno įsikūręs 80 metrų nuo žymosios Promenade des Anglais. Kadangi viešbutis yra pačiame miesto centre, galite mėgautis maloniais pasivaikščiojimais pėstiesiems skirtose vietose arba nuostabiose Nicos alėjose. Visada laukiantis svečių, Hotel Locarno siūlo rinktis iš 48 patogių kambarių ir laukia jūsų 24 valandas per parą. Visuose kambariuose rasite privatų vonios kambarį (su dušu ar vonia), tualetą, telefoną, televizorių ir veikiančia kabeline televiziją, žadintuvą, oro kondicionierių, bei nemokamą bevielį internetą.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Pigus viešbutis Locarno Nicoje

3. Trocadero

Hotel Trocadero yra pačioje Nicos širdyje, įsikūręs Cote d’Azur, ir kviečia jus į vieną iš 40 patogių kambarių su oro kondicionieriumi. Norint pasiekti Viduržemio jūrą užteks kelių minučių. Viešbutis yra išskirtinėje vietoje – šalia Nica-Ville traukinių stoties, vos 4 minutės iki Avenue Jean Medecin. O paplūdimys jūsų laukia visai šalia – iki jo vos 10 minučių kelio pėstute.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Trocadero viešbutis Nicos kurorte

4. Hotel Crillon Centre Nice by Happyculture

Hotel Crillon įsikūręs Nicos centre. Promenade des Anglais ir Nicos senamiestį pėstute galima pasiekti per 10 minučių, o iki Place Massena yra viso labo 260 metrų. Hotel Crillon turi 43 kambarius, kuriuose gausu Viduržemio stiliaus detalių. Visi kambariuose esantys langai nepraleidžia gatvių triukšmo.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Crillon Centre Nice pigus viešbutis kurorto centre

5. ibis Nice Centre Notre Dame

Ibis Centre Notre-Dame viešbutis yra netoli SNCF traukinių stoties, 6 kilometrai nuo oro uosto ir visai šalia tramvajų stoties. Pastatytas pačiame Nicos miesto centre, viešbutis siūlo rinktis iš 52 kambarių, kiekviename kurių rasite oro kondicionierius ir Sweet Bed lovas, kurios tik dar labiau padidins komfortą. Užkandžiai bei gėrimai siūlomi 24 valandas per parą.

Viešbučio kainos ir rezervacija

ibis Nice Centre Notre Dame viešbutis Nicos kurorte

6. Ibis Nice Palais des Congrès Vieux Nice

3 žvaigždučių Nice Palais de Congres viešbutis randasi Cote d’Azur – Nicos širdyje. Čia yra 87 kambariai, Rendez-Vous baras, terasa, ir specialiai konferencijoms skirta auditorija. Tobula vieta pamatyti Nicos senamiestį ir milžinišką gėlių turgų, bei įžymųjį Promenade des Anglais. Visos atrakcijos ir lankytini objektai yra čia pat, tad jeigu savo laisvalaikį leisite Nicoje, ši vieta kaip tik jums.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Ibis Nice Palais des Congrès Vieux Nice viešbutis Nicoje

7. Hôtel Amaryllis

Hotel Amaryllis įsikūręs Nicos miesto širdyje, o pasiekti paplūdimį užtruks tik 10 minučių. Šalia yra SNCF traukinių stotis bei Avenue Jean Medecin, o garsusis Promenade des Anglais yra už mažiau negu 1 kilometro. Visi 33 viešbučio kambariai turi oro kondicionierius bei svečiams paruoštus vonios kambarius su voniomis arba dušais. Visame pastate galima naudotis nemokamu bevieliu internetu.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Hôtel Amaryllis Nicos mieste

8. Hôtel Neptune Nice

Apsistoję Hotel Neptune Nice busite pačiame miesto centre, o pasiekti Alberto Pirmojo sodus ar Place Massena bus galima pėstute. Viešbutis yra arti Verdure teatro bei Nicos operos. Jauskitės kaip namie būdami viename iš 9 kambarių, kuriuose rasite oro kondicionierių bei plačiaekranį televizorių. Nemokamas bevielis internetas leis naršyti neribotai, o privačiuose vonios kambariuose galėsite naudotis kuo tik panorėję.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Hôtel Neptune Nice pigus viešbutis miesto centre

9. Hôtel Le Genève

Hotel Le Geneve įsikūręs 500 metrų nuo uosto, senamiesčio bei Akropolio parodų centro. Viešbučio kambariai yra modernus, o juose rasite oro kondicionierius bei plačiaekranius televizorius. Visur veikia nemokamas bevielis internetas. Svečiai savo kambariuose gali mėgautis nemokamais gėrimais. Čia esantis restoranas dirba 7 dienas per savaitę ir tiekia pusryčius, pietus, vakarienę, bei įvairiausius užkandžius. Norintys taip pat gali išsikviesti kambarių tarnybą. O jeigu norėsite pasimėgauti maistu ar gėrimais kitoje vietoje, aplink yra daugybė įvairiausių barų ar restoranų.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Pigus viešbutis Hotel le Geneve Nicos centre

10. Hôtel Oasis

Oasis Hotel – tai žavus 3 žvaigždučių viešbutis, esantis Nicos Muzikantų kvartale. Ši tyli gatvė yra tarp traukinių stoties ir įžymiosios Promenade des Anglais, o nueit iki paplūdimio tereiks 10 minučių. L’Oasis Hotel kiekvieną rytą siūlo svečiams šaltus pusryčius: kumpį, sūrius, jogurtus, kitus pieno produktus, bei sultis.

Viešbučio kainos ir rezervacija

Hotel Oasis viešbutis Nicos miesto centre


Nica

Tai vienas populiariausių paplūdimio regionų Europoje, esantis Prancūzijos pietuose, ant Viduržemio jūros kranto. Šis kurortas yra tapęs prestižiniu turtuolių ir pasaulinio garso įžymybių poilsio centru. Nica – antra dažniausiai lankoma vieta Prancūzijoje po Paryžiaus sulaukianti 4 mln. turistų kiekvienais metais. Mieste veikia daugybė muziejų, tarp jų – ir tokie garsūs kaip Matisse ir Chagallo. Lankytojus žavi ne tik saulėti paplūdimiai, bet ir įspūdingas kraštovaizdis, senovę menanti architektūra bei turtinga kultūra.

Nicai būdinga Viduržemio jūros klimatas su karštomis vasaromis ir švelniomis žiemomis. Vasaros įkarštyje oras gali įkaisti net iki 40 laipsnių karščio. Rugsėjo mėnesį oras jau pradeda vėsti ir vidutinė temperatūra būna 25 laipsniai.