Kanarų salos

Žymiausios atlanto vandenyno salos tai nuostabių atostogų, saulės ištisus metus, nepamirštamų kraštovaizdžių ir nesibaigiančios fiestos sinonimas. Tenerifė – amžino pavasario sala, beribiai Fuerteventūros paplūdimiai, Lansarotės kraštovaizdžiai kaip iš Mėnulio, auksinės Gran Kanarijos kopos: viskas, kas geriausia, yra taip arti.

Tenerifė

Smėlis, blizgantis saulės spinduliuose, žalios palmės, apsnigta vulkano Teidė viršukalnė, spalvingos papūgos Loro parke tai magiškos Kanarų salos vaizdai. Čia visada yra laiko pasilinksminimams, o unikalus klimatas leidžia visą laiką džiaugtis visomis pramogomis. Daugiau kaip 140 nuostabių paplūdimių, daugybė restoranų, barų ir diskotekų. Nuostabūs Teidės nacionalinio parko kraštovaizdžiai, Los Gigantės skardžiai ir Masca tarpeklis tai gamtos stebuklai, kuriuos būtina pamatyti Kanarų salose.

Tenerifės sala Kanaruose

Fuerteventūra

Beribiai smėlio paplūdimiai, aukštos klasės viešbučiai. Išsvajota vieta poilsio paplūdimyje ir aktyvaus poilsio mėgėjams. Salos viztinė kortelė tai pasakiškas 5 km ilgio Playa Sotavento paplūdimys, su idealiomis sąlygomis burlentininkams ir jėgos aitvarų entuziastams. Caleta de Fuste ir Corralejo tai kurortai, populiarūs tarp šeimų su vaikais.

Fuerteventūros paplūdimys Kanarų salose

Lansarotė

Balti nameliai ir kraštovaizdžiai kaip Mėnulyje. Timanfaya nacionalinis parkas ir jauniausi saloje ugnikalniai. Tik čia rasime spalvingus paplūdimius, paslaptingą El Golfo – ugnikalnio kraterį su žaliu ežeru ir tikra puota akims: genialūs Cesaro Manrique darbai, kurie nuostabiai susilieja su egzotiniais vulkaniniais kraštovaizdžiais.

Lanzarotės paplūdimys Kanarų salose

Gran Kanarija

Kontinentas miniatiūroje, tiek daug čia įvairių kraštovaizdžių ir klimato atmainų. 360 km auksinių paplūdimių ir modernūs viešbučiai. Kalnai su vaizdingais pėsčiųjų takais, žali slėniai ir gražūs kaimeliai. Žavi nuotaikinga sostinė – Las Palmas su kolonijiniais istorijos paminklais ir Kolumbo namais. Įspūdingos Maspalomas kopos tai viena gražiausių vietų Kanarų salose.

Gran Kanarijos salos paplūdimys

Kanarų salų paplūdimiai

Tenerifėje žavi – aukso spalvos Las Teresitas ir nuostabus Playa Jardin: juodas, blizgantis, su žaliomis palmėmis. Lansarotėje kiekvienas paplūdimys yra kitos spalvos ir faktūros. Populiariausi yra Papagayo, Playa Dorada ir Famaya. Fuerteventūroje įspūdį palieka kultiniai paplūdimiai Sotavento ir Flag Beach su vaizdu į Lobos salą. Las Canteras tai nuostabus aukso spalvos paplūdimys Gran Kanarijos sostinėje, taip pat čia verta aplankyti Playa de Ingles ir San Augustin paplūdimius.

Atostogos su šeima

Vaikai ir suaugę dievina nuostabų Loro parką Tenerifėje su didžiausia pasaulyje papūgų kolekcija ir didžiulu orkų akvariumu. Fuerteventūroje verta aplankyti Oasis parką – zoologijos sodą su tokiomis pramogomis, kaip pasivažinėjimas kupranugarių karavanu. Lansarotėje laukia pramogų parkas Rancho Texas: egzotiniai gyvūnai, indėnų kaimelis, aukso paieškos ir daug kitų pramogų. Gran Kanarijoje verta aplankyti Aqualand Maspalomas vandens pramogų parką ir botanikos-zoologijos sodą Palmitos Park su nepaprastu plešriųjų paukščių pasirodymu.

Naktinis gyvenimas Kanarų salose

Tenerifėje daugiausia pramogų laukia Playa de las Americas, pietinės dalies sostinėje su daugybe viešbučių, naktiniu gyvenimu ir garsia kilometrais palei vandenyną besidriekiančia promenada. Fuerteventūroje galima pašėlti Corralėjo vietovėje. Puerto del Carmen Lansarotėje tai rojus vakarėlių mėgėjams: restoranai, klubai, barai prie Avenida del Playas. Playa del Ingles tai kurortas Gran Kanarijoje, kuris niekada nemiega. Iki paryčių veikiantys naktiniai klubai, barai ir kitos užeigos.

Sportas

Vandens sporto šakos tai užtikrintai stiprioji Kanarų salų pusė. Fuerteventūra visų pirma tai burlentės ir jėgos aitvarai, o Playa Sotavento su vaizdinga lagūna burlenčių pasaulio pirmenybių vieta. Famara paplūdimys Lansarotėje tai tikras rojus banglenčių entuziastams. Pėsčiųjų žygių mėgėjams patiks pėsčiųjų takai Tenerifėje – Teidė, Masca tarpeklis, Gran Kanarijoje – Roque Nublo, MTB trasos ir Lansarotėje – La Corona ugnikalnis. Kanarų salose yra keliolika gražiai prie gamtos priderintų golfo aikštynų.

Kanarų gardėsiai

Tradiciniai Kanarų tapas: papas errugadas su mojo rojo arba mojo verde padažais, gambas al ajillo (krevetės su šesnakais), jamon serrano (rūkytas kumpis), boquerones en vinagre (sardinės). Fuerteventūroje verta nusipirkti quesco de cabra, La Gomeroje – miel de palma, Lansarotėje – vyno malvasia, Gran Kanarijoje – romo Arehucas ir kaktusų džemo Tenerifėje.

Planuojate atostogas Kanarų salose -> išsirinkite geriausią viešbutį.