Geriausi viešbučiai Stambule

Jūsų patogumui – geriausi viešbučiai Stambule. Pateikiame net 20 viešbučių, kurie mūsų manymu patenka į geriausiųjų kategoriją. Tai prabangūs viešbučiai, pasižymintys išskirtiniu interjeru bei aptarnavimo kokybe. Šie viešbučiai pavers jūsų atostogas Stambule nuostabia pasaka.

1. Armada Istanbul Old City Hotel

Viešbutis įsikūręs už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Topkapi rūmų. Nuo stogo terasos atsiveria vaizdai į Sofijos soborą, Mėlynąją mečetę ir Marmuro jūrą. Terasoje įrengtas baras-restoranas, kuriame galite pavakarieniauti grožėdamiesi Stambulo vaizdais. Kiekviename numeryje yra plokščiaekranis televizorius, mini baras ir šiuolaikiškas vonios kambarys su ekologiškais higienos reikmenimis. Viešėdami viešbutyje galite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Per 10 minučių pėsčiomis nueisite iki Sultanahmet aikštės arba per 20 minučių – iki Stambulo Didžiojo turgaus.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Armada viešbutis Stambule

2. Novotel Istanbul Bosphorus

Viešbutis įsikūręs Karakoy kvartalo centre, iš kurio pasieksite Auksinį Ragą, istorinį Sultanahmet rajoną bei Galata bokštą. Numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius ir oro kondicionierius. Iš kai kurių numerių atsiveria Bosforo ir miesto vaizdai. Novotel Istanbul Bosphorus veikia nemokamas belaidis internetas. Čia įrengtas vidaus baseinas ir SPA centras, teikiamos masažo paslaugos, veikia treniruoklių salė. Vos per keletą minučių nueisite iki istorinio funikulieriaus, kuriuo lengvai pasieksite garsiąja Istiklal gatve kursuojantį nostalgiją keliantį tramvajų. Per 5 minutes nueisite iki Stambulo šiuolaikinio meno muziejaus, Galata bokšto bei Šv. Antano Paduviečio bažnyčios.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Novotel viešbutis Stambulo centre

3. The Galata Istanbul Hotel

Viešbutis įsikūręs pastate, kuriame anksčiau veikė Italijos bankas. Visuose prabangiais baldais apstatytuose numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai ir marmuru dekoruoti vonios kambariai su plaukų džiovintuvais bei prabangiais higienos reikmenimis. Numeriuose taip pat rasite oro kondicionierius, spintas ir mini barus su gaiviaisiais gėrimais bei užkandžiais. Iš kai kurių numerių atsiveria vaizdas į Galata bokštą. Bare ant stogo, iš kurio atsiveria Auksinio rago vaizdai, galėsite pasimėgauti kokteiliais ir užkandžiais. Iš viešbučio per 10 minučių pėstute arba viešuoju transportu pasieksite Taksim aikštę ir senamiestį. Už 15 minučių kelio pėstute nuo viešbučio yra istorinis Stambulo rajonas, kuriame rasite Topkapi rūmus, Didįjį turgų ir Mėlynąją mečetę.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Galata Istanbul Hotel

4. Grand Hyatt Istanbul

Viešbutis įsikūręs Stambulo širdyje, kelios minutės pėsčiomis nuo Taksim aikštės bei parodų rūmų. Viešbutyje yra didelis lauko baseinas apsuptas gultais, SPA centras ir treniruoklių salė. Restorane patiekiami Turkijos bei Viduržemio virtuvės patiekalai. Bare galima atsigaivinti puikiais kokteiliais. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Taksim metro stotelė yra vos 400 metrų nuo viešbučio. Už 5 km nuo viešbučio yra istorinis Sultanahmeto rajonas, kuriame rasite Topkapi rūmus, Didįjį turgų ir Mėlynąją mečetę.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

5. Agora Life Hotel

Už 5 minučių kelio pėstute nuo Sofijos soboro įsikūrusiame viešbutyje įrengti šiuolaikiški numeriai, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Ant stogo įrengta terasa su restoranu. Iš Sultanahmet rajono centre įsikūrusio viešbčio lengvai pasieksite žymiausias istorines Stambulo vietas. Per 10 minučių nueisite iki Stambulo Didžiojo turgaus, o Taksim aikštė yra už 4,5 km nuo viešbučio.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

6. Boutique Saint Sophia

Iš XIX a. pastatytame pastate įsikūrusio viešbučio atsiveria Sofijos soboro vidinio kiemo vaizdai. Kiekviename numeryje rasite oro kondicionierių, „iPod“ prijungimo stotelę ir mini barą. Marmuru dekoruotuose vonios kambariuose su „Bianco Carrara“ plytelėmis išklotomis grindimis ir sienomis rasite „Bulgari“ higienos reikmenų bei chalatų. Viešbučio kavinėje galėsite pasimėgauti įvairiais turkiškais ir tarptautiniais vynais bei stipriaisiais alkoholiniais gėrimais. Mėlynoji mečetė yra vos už 250 metrų, o Sultanahmet tramvajų stotelė – už 5 minučių. Per 15 minučių nueisite iki Galatos tilto per Bosforo sąsiaurį.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Boutique Saint Sophia viešbutis Stambule

7. DoubleTree By Hilton Istanbul

Viešbutis įsikūręs Sultanahmet rajono centre, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Didžiojo turgaus. Viešbutyje įrengta turkiška pirtis, atliekami masažai, įrengtas grožio salonas. Restorane „Terrace“ ruošiami turkiški ir tarptautiniai valgiai, kur papietauti arba pavakarieniauti galėsite po atviru dangumi. Šiame Stambulo viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutis įsikūręs už 6 km nuo Auksinio rago. Atatiurko oro uostas yra už 15 km, o Stambulo oro uostas – už 54 km.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Senamiestyje įsikūręs Hilton viešbutis

8. Hotel Arcadia Blue Istanbul

Istoriniame Sultanahmet rajone įsikūrusiame viešbutyje yra ant stogo įrengtas restoranas, iš kurio atsiveria Marmuro jūros panorama, SPA centras, veikia nemokamas belaidis internetas. Pro kai kurių numerių langus atsiveria panoraminiai jūros vaizdai. Viešnagės metu galėsite pasilepinti masažais, pailsėti kaitindamiesi saunoje bei gulėdami sūkurinėje vonioje. Iš viešbučio pėsčiomis nueisite iki Sofijos soboro, Mėlynosios mečetės, obelisko, Kaizerio Vilhelmo fontano, Topkapi rūmų, Cisternų bazilikos, Didžiojo turgaus ir kitų istorinių objektų. Už 18 km nuo „Hotel Arcadia Blue Istanbul“ yra Atatiurko oro uostas.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Arcadia Blue viešbutis Stambule su panoraminiais miesto vaizdais

9. The House Hotel Karakoy

Viešbutis įsikūręs Karakoy rajone, iš kurio lengvai pasieksite bohemiškąjį Beyoglu rajoną. Viešbutyje yra Spa centras, restoranas bei vyno rūsys. Iš kai kurių vonios kambarių atsiveria nuostabi Stambulo panorama.  Restorane ruošiami turkiški ir tarptautiniai valgiai. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Ant stogo įrengta terasa, kurioje galite mėgautis užkandžiais, gėrimais bei nuostabiais vaizdais.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Viešbutis House Hotel Karakoy

10. Rixos Pera Istanbul

Viešbutis įsikūręs istorinėje Taksim rajono dalyje, vos už 200 metrų nuo Istiklal parduotuvių ir pramogų prospekto. Per 5 minutes nueisite iki Sishane metro stoties, iš kurios lengvai pasieksite istorinį Sultanahmet rajoną, azijietiškąją miesto dalį ir daugelį kitų populiarių Stambulo vietų. Viešbutyje įrengtas SPA centras, 3 restoranai, elegantiški numeriai ir veikia nemokamas belaidis internetas. Pro dalies numerių langus matyti Auksinio rago įlanką skalaujanti jūra.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

Rixos tinklo viešbutis Stambulo centre

11. The Ritz-Carlton, Istanbul at the Bosphorus

Iš Stambulo centre įsikūrusio viešbučio atsiveria gražūs miesto bei Bosforo sąsiaurio vaizdai. Sparčiuoju internetu galima naudotis nemokamai. The Ritz-Carlton yra už 15 minučių kelio automobiliu nuo garsių senamiesčio lankytinų vietų – Sultanahmet, Topkapi rūmų ir Didžiojo turgaus. Elegantiškai dekoruoti numeriai su svetainės zona apstatyti prabangiais baldais, vonios kambaryje įrengtame iš marmuro yra lietaus dušas ir vonia, išskirtiniai „Asprey“ higienos reikmenys. DJ čia gyvai groja 5 kartus per savaitę. Iš viešbučio restorano atsiveria Bosforo sąsiaurio vaizdai.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

12. Soho House Istanbul

Bejohlu rajone įsikūrusį viešbutį sudaro 3 originalūs pastatai. Vidinio kiemo sode veikia restoranas. SPA centre įrengta treniruoklių salė ir tradicinis hamamas. Numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, „Marshall“ garsiakalbiai, mini barai, kavos ir arbatos ruošimo rinkiniai. Belaidis internetas nemokamas. Visuose stikliniame pastate esančiuose numeriuose yra balkonai. Restorane galėsite mėgautis naminiais makaronais, jūros gėrybėmis, venecijietiškais užkandžiais ir Šiaurės Italijos valgiais. Staliukai pastatyti tiek viduje, tiek sode po alyvmedžiais. Vos už 300 metrų driekiasi Istiklal prospektas, kuriame gausu restoranų, barų, parduotuvių ir meno galerijų, o už 200 metrų yra Sishane metro stotis.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

13. Sura Design Hotel & Suites

Sultanahmet rajone įsikūrusiame viešbutyje vyrauja rūmų stiliaus interjeras. Iš lauko baseino atsiveria vaizdas į žymųjį Sofijos soborą. Patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekvienas viešbučio aukštas dekoruotas skirtingais akcentais: gintaru, sidabru, auksu ir turkiu. Viešbutis įsikūręs vos už 2 minučių kelio pėsčiomis nuo Sultanahmet tramvajaus stotelės, iš kurios lengvai nuvyksite į daugybę Stambulo vietų. Penktadieniais ir šeštadieniais jos metu skamba gyva muzika. Svečiai gali lankytis SPA centre ir tradiciniame hamame. Čia taip pat įrengta treniruoklių salė.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

14. Shangri-La Bosphorus

Prabangus viešbutis įsikūręs tarp Dolmabahce rūmų ir Jūrų muziejaus, europietiškoje Bosforo sąsiaurio dalyje. Viešbutyje įrengtas vidaus baseinas, SPA centras, restoranas. Numeriuose su azijietiškais elementais ir naujausiomis technologijomis yra plokščiaekraniai televizoriai ir „iPod“ prijungimo stotelės bei veikia nemokamas spartusis internetas. Marmuriniuose vonios kambariuose su šildomomis grindimis rasite „Bvlgari“ higienos reikmenis. Restorane tiekiami įvairūs Japonijos, pietryčių Azijos, Viduržemio jūros regiono ir turkiški valgiai. SPA centre yra šildomas vidaus baseinas, sauna, tradicinė turkiška pirtis, sūkurinė vonia ir garų pirtys. Taksim aikštė yra už 2 km.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

15. Swissotel The Bosphorus Istanbul

Prabangiame viešbutyje įrengtas išskirtinis baseinas ant stogo bei apdovanojimų pelnęs SPA centras. Pro viešbučio langus atsiveria žymiojo Bosforo sąsiaurio vaizdai. Netoliese yra Nisantasi rajonas, kuriame įsikūrusios pagrindinės prabangios parduotuvės. Numerių interjere dera šveicariški akcentai, Turkijos kultūros šiluma, modernios technologijos ir išskirtiniai patogumai. Ant stogo įsikūrusiame restorane-bare galėsite pavakarieniauti, pagurkšnoti kokteilių ar kitų gėrimų ir pasigrožėti įspūdingu Bosforo sąsiauriu. SPA ir sporto centre įrengta 14 procedūrų kambarių, treniruoklių salė ir vidaus bei lauko baseinai. Viešnagės metu galėsite žaisti tenisą ir naudotis visais kitais viešbučio privalumais. Stambulo istorinis centras, kuriame rasite Topkapi rūmus, Didįjį turgų ir Mėlynąją mečetę, automobiliu pasiekiamas vos per 15 min.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

16. Ajwa Hotel Sultanahmet

Sultanahmeto rajone įsikūręs viešbutis atidarytas 2017. Viešbutyje yra vidaus baseinas, Spa centras, restoranas, treniruoklių salė. Viešbutis suderina savyje Seljukų ir Osmanų architektūros ypatybes ir gali pasigirti nuostabia Stambulo panorama. Kambariuose rasite rankų darbo kilimus bei Otomano laikų stiliaus sofas. Iš 8 aukšte esančio restorano atsiveria nuostabūs vaizdai. Apie 10 minučių pėsčiomis iki pagrindinių lankytinų vietų.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

17. CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

Viešbutis įsikūręs miesto centre, vos už 150 metrų nuo Taksim aikštės. Čia įrengti 2 baseinai ir didžiulis  SPA centras. Svečiai gali atsipalaiduoti saunoje, turkiškoje ir garų pirtyse bei pasilepinti masažais. „Izaka“ restorane taip pat įsikūręs poilsio baras, kuriame pasimėgausite gėrimais ir pasigėrėsite Bosforo panorama bei Auksinio rago, Topkapio rūmų ir azijietiškos miesto pusės vaizdais. Vos už 400 metrų nuo viešbučio driekiasi Istiklal alėja, kurioje gausu restoranų, kavinių, barų, parduotuvių ir meno galerijų.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

18. Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet

Šis prabangus viešbutis įsikūręs Stambulo senamiesčio širdyje. Tai viena žinomiausių viešbučių grandinių pasaulyje. Čia įrengtas spa centras, kuriame rasite didelį sveikatinimo paslaugų pasirinkimą. Ant viešbučio stogo yra įrengtas baras, kuriame rasite didelį gėrimų pasirinkimą, bei galėsite mėgautis nuostabiais miesto vaizdais. Vos 350 metrų nuo viešbučio yra garsieji Topkapi rūmai.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

19. Çırağan Palace Kempinski Istanbul

Šiame 5 žvaigždučių viešbutyje įrengtas panoraminis baseinas, iš kurio atsiveria Bosforo sąsiaurio vaizdai, SPA centras bei įrengti elegantiški numeriai su nemokamu belaidžiu internetu. Svečiai gali visą dieną rinktis maistą iš plataus tarptautinių ir regioninių patiekalų valgiaraščio. Restorane kiekvieną vakarą ruošiami puikūs osmanų patiekalai ir skamba gyva tradicinė muzika. Svečiams siūloma pasimėgauti masažais prie baseino įrengtose privačiose pavėsinėse. Viešbutyje įrengta turkiška pirtis, vidaus baseinas, treniruoklių salė ir teikiamos asmeninio trenerio paslaugos.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija

20. Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus

Ant jūros kranto įsikūrusiame viešbutyje žaliuoja sodas ir įrengta erdvi terasa, iš kurios atsiveria Bosforo sąsiaurio panorama. Svečiai gali naudotis vidaus baseinu ir šildomu lauko baseinu.  Numeriuose yra oro kondicionieriai, „iPod“ prijungimo stotelės ir palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai. Juose taip pat rasite mini barus, seifus ir rašomuosius stalus. Restorane patiekiami Viduržemio jūros regiono, itališki bei turkiški valgiai. Viešnagės metu svečiai kviečiami lankytis treniruoklių salėje, atsipalaiduoti saunoje ir pasimėgauti egzotiška turkiškų pirčių atmosfera. Vos per 4 minutes pėsčiomis nueisite iki vienos gyvybingiausių Stambulo vietų – Besiktas aikštės.

★ Viešbučio kainos ir rezervacija


Trumpai apie Stambulą

Stambulas – geriausi vieta pažinti Turkijos kultūrą, maistą bei tradicijas. Tai miestas, kuriame susitinka Rytai ir Vakarai. Geriausias būdas pažinti Stambulą, vaikščioti pėsčiomis ir tyrinėti visas jo dalis. Tai vienintelis miestas, besidriekiantis per du žemynus – Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Dabar šis miestas sparčiai modernėja, todėl čia rasite naujausius viešbučius, didžiulius prekybos centrus bei minias turistų iš viso pasaulio. Šilčiausias mėnuo yra liepa, o šalčiausias  yra sausis. Į didžiausią Turkijos miestą geriausia vykti pavasarį ir rudenį.



Booking.com